Ogarniamprad.pl

energy

Kupuj ten sam prąd w niższej cenie

Ogarniamprad.pl to innowacyjna platforma e-commerce, która odbiorcom końcowym (firmom, instytucjom, gospodarstwom domowym) daje zdalny dostęp do licytacji najniższych cen prądu i gazu, w czasie rzeczywistym, przez najbardziej konkurencyjnych sprzedawców. Umożliwia zmianę sprzedawcy bez wychodzenia z domu, bezpiecznie, wygodnie i łatwo. Jak nigdy wcześniej. Dzięki 5 minutowej rejestracji.

Platforma ma na celu ułatwienie zakupu i sprzedaży energii oraz optymalizowanie ceny energii, tym samym obniżanie faktur/rachunków za prąd, gaz. Wykorzystuje formułę grupowych aukcji odwrotnych, tj. takich na których wspólne, profilowane pod kątem zużycia, lokalizacji i taryfy paczki energii licytowane są „w dół”. Przyczynia się do zmiany na korzyść pozycji konsumentów na rynku sprzedawcy. Tworzy warunki do wywierania presji cenowej i podnoszenia konkurencyjności na traktowanym ciągle jako zmonopolizowany rynku. Prawo do zakupu energii elektrycznej i gazu od wybranego przez siebie sprzedawcy ma każdy konsument. Może wybierać spośród ofert ponad 130 sprzedawców energii. Ale tylko 2% korzysta z tego prawa w Polsce. Ponieważ o cenie energii decyduje zasadniczo wielkość i profil zużycia nasza platforma dopasowuje automatycznie sprofilowane paczki energii do wymagań licytujących sprzedawców. WIN-WIN. One-stop-shop, 24 /7. Zapewniamy też wsparcie w procesie zmiany sprzedawcy i w trakcie trwania umowy. Jest to nowa jakość obsługi obu stron transakcji.

Team

Nobody asked questions yet

Use a questionnaire above to ask a question

Sign the Declaration

The document is the work of the community of Polish startups - young and experienced entrepreneurs, investors, technology park representatives and local startup activists - united to speak with a single voice.


Thank you for signing the declaration!
  • Bartłomiej Michałowskijust signed the Manifesto
  • Jan Nowakis with us
  • Aleksander Olenderthanks for sign off
  • Patrycja Wójcikwelcome on board
  • Aniela Matusiakjoined us
  • Michał Lutostańskihas just joined
  • Juliana Panaszukjust signed the Manifesto
  • Maciej Dąbrowskiis with us

4586 people have signed the Declaration

New post

0

Fintech favored in 2015 by VC investorsResearch and Reports

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się