PHU Tota Serwis

agency

Lotto przez internet

Serwis www.lottomania.com.pl to strona umożliwiająca grę w Lotto przez Internet. Klienci zlecają nam kupno losów gier Totalizatora Sportowego, a my kupujemy losy, sprawdzamy i przekazujemy wygrane.

Serwis Lottomania umożliwia wzięcie udziału w tej słynnej loterii pieniężnej w systemie on-line. Gwarantuje to wygodę, oszczędność czasu i swobodę oraz spokój do namysłu podczas typowania liczb. Serwis Lottomania skierowany jest do wszystkich osób, które nie mają czasu lub możliwości dotarcia do stacjonarnego punktu kolektury, jak również dla osób z zagranicy, gdzie nie ma kolektur Totolotka. Za pośrednictwem serwisu Lottomania można zdalnie zakupić los dla trzech najpopularniejszych gier Totalizatora, czyli Lotto, Multi Multi oraz Mini Lotto. Zamówienia przyjmowane są do godziny 20:00, a w trakcie większych kumulacji nawet do 21:00.

Team

Nobody asked questions yet

Use a questionnaire above to ask a question

Sign the Declaration

The document is the work of the community of Polish startups - young and experienced entrepreneurs, investors, technology park representatives and local startup activists - united to speak with a single voice.


Thank you for signing the declaration!
  • Tom Dudekhas just joined
  • Andrzej Pawluczukis with us
  • Anna Serwatkajoined us
  • Dimitri Khlopkovjust signed the Manifesto
  • Weronika Borucwelcome on board
  • Michał Stańczykthanks for sign off
  • Maciej GACAhas just joined
  • ania Grigoryanis with us

3932 people have signed the Declaration

New post

0

Fintech favored in 2015 by VC investorsResearch and Reports

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się