Polstars.pl

music

Największy serwis branży artystycznej w Polsce

Polstars.pl to innowacyjny serwis branży artystycznej skupiający wykonawców, firmy oraz organizatorów wydarzeń. Nie trać czasu na samodzielne wyszukiwanie festiwali, dni miast, juwenaliów, domów kultury, agencji koncertowych i klubów. Zrobiliśmy to za Ciebie! Załóż profil w Polstars, zaprezentuj się branży artystycznej jako profesjonalista i skorzystaj z aktualnych baz i nowoczesnych wyszukiwarek Polstars. Cały swój zaoszczędzony czas zainwestuj w kontakt z organizatorami oraz skuteczne zdobywanie koncertów i zleceń.

Polstars.pl to innowacyjny serwis branży artystycznej skupiający wykonawców, firmy oraz organizatorów wydarzeń. Nie trać czasu na samodzielne wyszukiwanie festiwali, dni miast, juwenaliów, domów kultury, agencji koncertowych i klubów. Zrobiliśmy to za Ciebie! Załóż profil w Polstars, zaprezentuj się branży artystycznej jako profesjonalista i skorzystaj z aktualnych baz Polstars. Cały swój zaoszczędzony czas zainwestuj w kontakt z organizatorami oraz skuteczne zdobywanie koncertów i zleceń.

Team

Nobody asked questions yet

Use a questionnaire above to ask a question

Sign the Declaration

The document is the work of the community of Polish startups - young and experienced entrepreneurs, investors, technology park representatives and local startup activists - united to speak with a single voice.


Thank you for signing the declaration!
  • Adam Polaszjust signed the Manifesto
  • Ela wjoined us
  • Tomasz Zimathanks for sign off
  • dfdsf dsfwelcome on board
  • Kamil Maciakis with us
  • mir golhas just joined
  • Jarosław Chojeckijust signed the Manifesto
  • The ABSLjoined us

2345 people have signed the Declaration

New post

0

Fintech favored in 2015 by VC investorsResearch and Reports

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się