Pozytywna Firma

ad tech

Budujemy pozytywny wizerunek firm.

Usługa skierowana do firm i do organizacji pozarządowych polegająca na ułatwieniu nawiązywania współpracy między tymi podmiotami

Pozytywna Firma to projekt gromadzący przedsiębiorstwa, które chcą budować swój pozytywny wizerunek i pozytywnie wpływać na społeczeństwo poprzez angażowanie się w inicjatywy społeczne oraz współpracę z organizacjami pozarządowymi. Pomagamy w nawiązywaniu kontaktów - dobieramy najbardziej odpowiednią organizację do potrzeb firm i pomagamy w kwestiach formalnych. Jak to działa? 1. Posiadamy bazę organizacji pozarządowych i inicjatyw społecznych oraz ich aktualnych potrzeb 2. Nawiązujemy partnerstwa z m.in. mediami lokalnymi, organizacjami wspierającymi biznesowe środowisko i inne. 3. Współpracujemy z firmami, którym w zamian za wsparcie inicjatyw organizacji pozarządowych proponujemy promocję zarówno ze strony: NGOsów, naszego projektu jak i naszych partnerów. 4. Łączymy ze sobą potrzeby tych 3 grup odbiorców pomagając im wzrastać poprzez współpracę Korzystając z naszej pomocy, firmy mogą otrzymać dużo większy rozgłos, a także wesprzeć wartościowe inicjatywy społeczne.

Team

Nobody asked questions yet

Use a questionnaire above to ask a question

Sign the Declaration

The document is the work of the community of Polish startups - young and experienced entrepreneurs, investors, technology park representatives and local startup activists - united to speak with a single voice.


Thank you for signing the declaration!
  • Andrzej Pawluczukhas just joined
  • Anna Serwatkais with us
  • Dimitri Khlopkovthanks for sign off
  • Weronika Borucjoined us
  • Michał Stańczykwelcome on board
  • Maciej GACAjust signed the Manifesto
  • ania Grigoryanhas just joined
  • Ewa Chromniak-Przybyłais with us

3931 people have signed the Declaration

New post

0

Fintech favored in 2015 by VC investorsResearch and Reports

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się