specprawnik

legal

Wybierz doświadczonego prawnika do Twojej sprawy

Serwis SpecPrawnik był tworzony od 2012 roku przez radców prawnych i informatyków, którzy połączyli doświadczenie, aby pomóc klientom i prawnikom właściwie się dobrać.

Postanowiliśmy pomóc każdemu, kto jest w trudnej, kłopotliwej dla niego sytuacji i umożliwić świadomie wybrać właściwego prawnika, który zdejmie z niego ciężar sprawy i zapewni poczucie bezpieczeństwa w obliczu problemu prawnego. Żeby umożliwić świadomy wybór właściwego prawnika udostępniamy klientowi w serwisie wiele kryteriów tego wyboru. Od klienta zależy, które kryteria są dla niego najważniejsze i którymi będzie się kierował, ale im więcej ich uwzględni przy wyborze prawnika, tym bardziej świadomy będzie właściwego wyboru. Realizacja tej idei umożliwia jednocześnie prawnikom, zarejestrowanych w naszym serwisie, na wielorakie przedstawienie się klientom od strony ich umiejętności, zdobytych doświadczeń i preferencji zawodowych.

Team

Nobody asked questions yet

Use a questionnaire above to ask a question

Sign the Declaration

The document is the work of the community of Polish startups - young and experienced entrepreneurs, investors, technology park representatives and local startup activists - united to speak with a single voice.


Thank you for signing the declaration!
  • Piotr Stanerais with us
  • Man Leethanks for sign off
  • Iana Kaskojoined us
  • Kamila Michockajust signed the Manifesto
  • Silvia Fierrohas just joined
  • JAE-IL KIMwelcome on board
  • Aleksandra Wyciskis with us
  • Izabella Lachmanthanks for sign off

4525 people have signed the Declaration

New post

0

Fintech favored in 2015 by VC investorsResearch and Reports

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się