StrefaWalut.pl

directory

Porównywarka kantorów internetowych StrefaWalut.pl

U nas znajdziesz najkorzystniejsze oferty na rynku i porównasz je ze sobą. Dowiedz się ile możesz zaoszczędzić na wymianie waluty i zapoznaj się z działalnością e-kantorów!

StrefaWalut to porównywarka kantorów walutowych, która na bieżąco aktualizuje oferty ze wszystkich wiodących kantorów internetowych w Polsce. Tym samym nasza strona pozwala zaoszczędzić czas na wyszukiwaniu najkorzystniejszej oferty kupna lub sprzedaży waluty. Strona jest intuicyjna w obsłudze, a oferty poszczególnych kantorów uporządkowane - można je sortować. StrefaWalut umożliwia porównanie poszczególnych kantorów pod kątem m.in. aktualnych kursów walut, opłat związanych z przelewem, oferty zlecenia stałego spłat rat kredytowych, oferty kart walutowych (kart płatniczych prepaid, które umożliwiają płatność za granicą), możliwości negocjacji kursu, wielkości kapitału zakładowego czy lokalizacji kantoru. Udostępniamy również forum i system komentarzy, na którym każdy może się wypowiedzieć lub oddać swój głos.

Nobody asked questions yet

Use a questionnaire above to ask a question

Sign the Declaration

The document is the work of the community of Polish startups - young and experienced entrepreneurs, investors, technology park representatives and local startup activists - united to speak with a single voice.


Thank you for signing the declaration!
  • Serhii Lebedynis with us
  • Agatahas just joined
  • Kristína Puškášovájoined us
  • Kristina Puškášovájust signed the Manifesto
  • Ivan Filusthanks for sign off
  • Ivan Filuswelcome on board
  • Kacper Grzesiakis with us
  • Misiahas just joined

2555 people have signed the Declaration

New post

0

Fintech favored in 2015 by VC investorsResearch and Reports

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się