Powrót

Weź udział w hardware’owych warsztatach z użyciem sensorów


12 kwietnia 2018

Brak komentarzy

Mamy nie lada gratkę dla startupów budujących rozwiązania w oparciu o zaawansowaną elektronikę! Wraz z naszym partnerem technologicznym, firmą STMicroelectronics, zapraszamy Was do udziału w warsztatach przygotowanych specjalnie dla zespołów pracujących przy rozwiązaniach z użyciem nowoczesnych podzespołów.

W fantastycznym programie pod nazwą ST-UP, nasz partner, czołowy producent układów elektronicznych i półprzewodników postanowił właśnie wesprzeć działania młodych, innowacyjnych startupów w rozwiązaniach stricte technicznych i technologicznych. Nowy program szkoleniowy to seria specjalistycznych, dedykowanych warsztatów, opartych o zastosowanie kontrolerów i sensorów STMicroelectronics. Inżynierowie aplikacyjni firmy i współpracujący z nią konsultanci techniczni zaprezentują i wyjaśnią wszystkie zaawansowane możliwości zastosowań podzespołów produkcji ST w różnych projektach IoT, data processing, sensing, connectivity czy power management.

Pierwsza edycja warsztatów „Sensory MEMS i środowiskowe” już się odbyła w lutym, w Krakowie. Na każdej będziecie mogli poznać działanie prostej aplikacji sensorycznej, opanujecie kwestie komunikacji RF, NFC oraz komunikacji z chmurą w kontekście IoT. Na każdym spotkaniu zostaną bezpłatnie udostępnione próbki podzespołów i narzędzia uruchomieniowe.

Specjaliści ST dobrali firmowe zestawy podzespołów konkretnie pod kątem popularności problemów, jakie rozwiązują dzisiejsze firmy zajmujące się projektowaniem i produkcją sprzętu. Stąd do dyspozycji dostaniecie czujniki: detekcji ruchu i dźwięku, analizy wibracji, dotyku, temperatury, ciśnienia, wilgotności, natężenia światła czy odległości.

Inżynierowie z STMicroelectronics zaplanowali kolejne wydarzenia na: 24 maja w Gdańsku, 6 września w Warszawie oraz 23 października we Wrocławiu. Dlatego jeśli zainteresowało Was wzięcie udziału w warsztatach STMicroelectronics, bez wahania rejestrujcie się na stronie programu ST-UP i złóżcie zamówienie na zestawy niezbędne do prowadzenia prac konstrukcyjnych.

Trzymamy kciuki za owocne warsztaty, czekamy na Wasze wrażenia i oczywiście musicie się nam pochwalić tym, co dzięki szkoleniom uda się Wam stworzyć – no i miejmy nadzieję, ostatecznie wypuścić na rynek! Adres naszej skrzynki kontaktowej: kontakt@startuppoland.org. O najciekawszych projektach napiszemy na naszym blogu.

Komentarze Dodaj komentarz Anuluj

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Dodaj komentarz za pomocą formularza powyżej