Powrót

Impact’17: Sprawdź, jak zmienia się przemysł w cyfrowym świecie, spotkaj kluczowych graczy, porandkuj z ministrem


19 maja 2017

Brak komentarzy

To wydarzenie na stałe zamieściło w kalendarzu Startup Poland. Impact’17, który odbędzie się 31 maja-1 czerwca w Krakowie,  daje makroperspektywę  na gospodarkę w erze cyfryzacji. Można tu spotkać tych, którzy mają realny wpływ na kierunek zmian. Są więc i założyciele start-upów, i wielki biznes, i – co ważne dla Startup Poland – politycy i przedstawiciele agend rządowych.

W tym roku, współpracując z organizatorami Impactu, udrażniamy kontakty na linii start-upy-administracja publiczna, organizując nie tylko speed dating biznesowy (startup-duża firma), ale do formuły szybkich randek dopraszając też przedstawicieli administracji publicznej. Po co? Chcemy, żeby lepiej poznali środowisko start-upowe i mogli dowiedzieć się z pierwszej ręki o pomysłach na wsparcie rozwoju naszej branży i  barierach administracyjnych, które hamują wzrost Waszych firm.  

Spotkania będą dopełnieniem sekcji poświęconej zagadnieniu digital starte, czyli cyfrowej admnistracji i wszystkim tym obszarom, w których e-obywatel spotyka e-państwo. Jeśli macie pomysły na to, jak unowocześnić naszą administrację, koniecznie dołączcie do randek z urzędnikami.

Branże 4.0 i expo dla start-upów

Tematem przewodnim konferencji jest Industry 4.0 w kontekście szans dla rozwoju przedsiębiorstw i transformacji poszczególnych branż. Organizatorzy jako główne siły napędowe rewolucji przemysłowej wymieniają: upowszechnienie Internetu, obniżenie kosztów przechowywania danych, mobilność, techniki drukowania w 3D, odnawialne źródła energii czy rozwój sztucznej inteligencji.

Z tej perspektywy Impact przygląda się szczególnie uważnie kilku branżom, które tworzą w tym roku oddzielne ścieżki tematyczne:

  • science to business;
  • fintech & e-commerce;
  • energy & resources, mobility;
  • techcity;
  • biotechnology & digital healh;
  • foodtech & agritech.

Będzie też specjalna scena dla start-upów, które w znanej formule trzyminutowych pitchy zaprezentują się przed gronem międzynarodowych ekspertów.

Konferencja ma wymiar regionalny. Spodziewajcie się więc przedstawicieli z całej Europy Środkowo-Wschodniej.

Chcesz być z nami na Impact’17? Zarejestruj się

Co jeszcze w Centrum Kongresowym ICE? Sprawdź agendę

Komentarze Dodaj komentarz Anuluj

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Dodaj komentarz za pomocą formularza powyżej