BRAINODE sp. z o.o.

Jesteśmy agentem Twojego startupu :)

Brainode zajmuje się pomocą w organizacji firm ze szczególnym uwzględnieniem startupów. Oferujemy profesjonalne usługi zarządcze, pomoc prawną, a także outsourcing w zakresie księgowości, obsługi biura (dokumentów) czy marketingu. We współpracy z naszą spółką zależną - ITHUB sp. z o.o. (software house) pomagamy w tworzeniu dedykowanego oprogramowania do dowolnych projektów biznesowych. Ułatwiamy również dostęp do finansowania, w tym społecznościowego (crowdfunding).

Stworzyliśmy BRAINODE dla siebie. Po kilkunastu latach pracy na etacie, w finansach, zarządzaniu i IT. Mieliśmy sporą wiedzę i niemałe doświadczenie. Jako profesjonaliści dokładnie wiedzieliśmy co czeka nas każdego dnia. Wszystko zmieniło się w 2014 roku na evencie STARTUP STAGE. Poznaliśmy tam ludzi ogarniętych irracjonalną wiarą we własne możliwości, pełnych zapału i optymizmu we wdrażaniu rozwiązań, które już na pierwszy rzut oka były absolutnie bezużyteczne!
Zasiane wtedy ziarno zaczęło kiełkować. Każdą wolną chwilę spędzaliśmy na eventach, na nawiązywaniu kontaktów, albo na lekturach mówiących o tych całych „startupach”. To przecież nie może działać – wiedzieliśmy to z doświadczenia! Ale motywacja do empiryzmu była silniejsza. Musieliśmy sprawdzić. Zorganizowaliśmy software house oparty na zasadzie employee-ownership. Zadziałało! Zupełnie inaczej niż przewidywaliśmy! Zrozumieliśmy co dalej będziemy robić w życiu.
Pomiędzy pomysłem a projektem jest wielka przepaść. Fundusze czy inni duzi gracze mówią – „przyjdź do nas jak już będziesz miał projekt, nie zawracaj nam głowy swoimi pomysłami wartymi 1 zł + VAT”. My wiemy jak tą przepaść zasypać. Korzystamy z naszej wiedzy i doświadczenia w budowaniu i rozwijaniu firm (dla kogoś) i budujemy wokół nas zespół ekspertów – otaczamy się ludźmi, których na przestrzeni naszej pracy zdążyliśmy poznać i sprawdzić.
Kiedy już przyjedziesz ze swoim pomysłem do nas – zrobimy to co robiliśmy przez całe zawodowe życie – będziemy z Tobą prcować. Zajmiemy się wszystkimi elementami Twojego pomysłu, które nie stanowią core businessu. Prawo, księgowość, infobrokering, IT, marketing… - zorganizujemy dla Ciebie zespół, który będzie pracował dla Twojej firmy podczas gdy Ty zajmiesz się rozwojem swojego produktu. Jeśli będzie taka potrzeba znajdziemy finansowanie. Kiedy produkt będzie gotowy zajmiemy się jego sprzedażą. A kiedy urośniesz do rozmiarów, w których nasza wiedza będzie już niewystarczająca – znajdziemy dla Ciebie inwestora branżowego. Każdy dobry sportowiec czy artysta ma swojego agenta, który zajmuje się wszystkim tym co nie jest sportem albo muzyką. My chcemy być agentem dla Twojego startupu – jeśli Cię zainteresowaliśmy zadzwoń: +48 787 645 746 albo napisz: konrad@brainode.pl i umów się na niezobowiązującą kawę/herbatę/colę.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tomasz Kleczkowskidołączył do nas
  • Tomaszjest z nami
  • Kaja Kuczynskawłaśnie podpisał Manifest
  • MOHAN RAJdziękujemy za podpisanie
  • Krzysztof Wwłaśnie dołączył
  • Patrycja Stenkawitamy na pokładzie
  • Magda Tomaszewskadołączył do nas
  • Andrius Milinavičiusjest z nami

4564 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się