DOLNOŚLĄSKI AKADEMICKI INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

DAIP to wspólne przedsięwzięcie Wrocławskiego Parku Technologicznego i dwunastu uczelni z Wrocławia i Opola.

W ramach inkubatora wspieramy przedsiębiorców akademickich, czyli studentów, doktorantów, absolwentów oraz pracowników akademickich, którzy rozpoczynają działalność w branży technologicznej. W ramach inkubacji, przez 2 lata, stwarzamy korzystne warunki dla rozwoju zakładanych przez nich firm.

Naszą misją jest tworzenie możliwości wdrażania naukowych pomysłów do świata biznesu. Wizją, jaka nam przyświeca jest budowanie środowiska przyjaznego dla rozwoju firm i przygotowanie ich do samodzielnego funkcjonowania w realiach rynkowych. Celem naszych działań jest promocja, zwiększanie poziomu wiedzy o przedsiębiorczości wśród studentów wrocławskich uczelni, jak najlepsze wykorzystywanie ich potencjału naukowego, a także możliwość stworzenia miejsca pracy dla nich oraz innych.

Nasze działania przynoszą efekty. Potwierdza to m.in. zdybcie przez DAIP tytułu Najlepszego Naukowego Inkubatora Przedsiębiorczości w kategorii zwrot z inwestycji publicznych (Annual Incubation Awards 2013).

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tomasz Kleczkowskijest z nami
  • Tomaszdołączył do nas
  • Kaja Kuczynskawłaśnie dołączył
  • MOHAN RAJwitamy na pokładzie
  • Krzysztof Wwłaśnie podpisał Manifest
  • Patrycja Stenkadziękujemy za podpisanie
  • Magda Tomaszewskajest z nami
  • Andrius Milinavičiusdołączył do nas

4564 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się