Gdyński Inkubator Przedsiębiorczości

Celem projektu „Gdyński Inkubator Przedsiębiorczości” (GIP) jest wspieranie rozwoju sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które odgrywają znaczącą rolę w gospodarce regionu.

Konieczność podejmowania działań, mających na celu wspieranie nowozakładanych przedsiębiorstw nie tylko na etapie startu, ale także w pierwszych latach ich funkcjonowania, jest najbardziej efektywnym narzędziem aktywizacji zawodowej oraz rozwoju rynku pracy. Realizacja projektu odbędzie się poprzez budowę Gdyńskiego Inkubatora Przedsiębiorczości, zlokalizowanego na działce, stanowiącej własność Fundacji Gospodarczej. Gdyński Inkubator Przedsiębiorczości to obiekt posiadający funkcje biurowe wraz zapleczem socjalnym, częścią konferencyjno-szkoleniową oraz tak modyfikowalną częścią gastronomiczną, aby mogła służyć również dla zamkniętych spotkań biznesowych różnych grup jednocześnie. W obiekcie utworzony zostanie ośrodek wspierania innowacji. Zadaniem ośrodka będzie działalność na rzecz transferu wiedzy i technologii pomiędzy światem nauki i biznesu.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Marcin Żurowiczwłaśnie dołączył
  • Bartłomiej Kudełkajest z nami
  • Kashif Naeemdziękujemy za podpisanie
  • Piotr Poddębniakwitamy na pokładzie
  • Grzegorz Rejowskiwłaśnie podpisał Manifest
  • Rafał Froniadołączył do nas
  • Mikołaj Roszakwłaśnie dołączył
  • Gultekin cirikjest z nami

4673 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się