Inkubator Obserwatorium Zarządzania

Dołącz do ludzi sukcesu. Czas na własny biznes!

Inkubator Obserwatorium Zarządzania wspiera powstawanie i rozwijanie innowacyjnych przedsięwzięć na rynku usług profesjonalnych.

Inkubator Obserwatorium Zarządzania finansuje powstawanie nowych przedsiębiorstw poprzez dokonywanie inwestycji kapitałowych. Wspólnie z Pomysłodawcą zakładamy spółkę, która wprowadza na rynek i realizuje innowacyjny pomysł biznesowy. Oferujemy nie tylko kapitał na uruchomienie firmy, ale także wsparcie merytoryczne ekspertów, analizy biznesowe, doradztwo w zarządzaniu oraz pomoc w przygotowaniu biznes planu. Poszukujemy osób zainteresowanych finansowaniem przedsięwzięć na wczesnym etapie rozwoju. W kręgu naszego zainteresowania są zarówno Inwestorzy, jak i Pomysłodawcy, którym pomagamy nawiązać relacje biznesowe. Ukierunkowani jesteśmy przede wszystkim na nowatorskie pomysły z branży szeroko pojętych usług profesjonalnych.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • kasiawitamy na pokładzie
  • Kamil Pędziwiatrwłaśnie dołączył
  • bartekjest z nami
  • Karolina jankowiakdziękujemy za podpisanie
  • Aleksandra Żukowskawłaśnie podpisał Manifest
  • Miguel Angeldołączył do nas
  • Agnieszka Machalawitamy na pokładzie
  • Katarzyna Koszewskawłaśnie dołączył

3523 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się