INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I TECHNOLOGII

Jeden z dwóch inkubatorów przedsiębiorczości Wrocławskiego Parku Technologicznego.

Tworzymy przyjazne środowiska do powstawania oraz rozwoju działalności gospodarczej w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Zależy nam, aby jak najlepiej przygotować firmy do samodzielnego funkcjonowania w realiach rynkowych. Naszym celem jest promocja oraz zwiększanie poziomu wiedzy o przedsiębiorczości wśród studentów i uczniów szkół ponadpodstawowych.

Inspirujemy zarówno studentów i absolwentów wrocławskich uczelni, jak i wszystkich innych, do zakładania własnej działalności gospodarczej. Stworzyliśmy specjalną ofertę dla przedsiębiorstw typu spin-off, spin-out i start-up, które w swojej działalności wykorzystywać mogą infrastrukturę laboratoryjną Wrocławskiego Parku Technologicznego.

Długofalowym celem naszych działań jest zwiększenie samozatrudnienia w rejonie Dolnego Śląska, w szczególności w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw jak również wzrost konkurencyjności i innowacyjności Dolnego Śląska.

Bogata infrastruktura, wsparcie oraz dogodne warunki wynajmu to nie wszystko co możemy Ci zaoferować. Sąsiedztwo wielu wyspecjalizowanych firm stwarza Ci szansę do budowania rozległych kontaktów biznesowych i rozwijania potencjału Twojej firmy.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tomasz Kleczkowskijest z nami
  • Tomaszdołączył do nas
  • Kaja Kuczynskawłaśnie dołączył
  • MOHAN RAJdziękujemy za podpisanie
  • Krzysztof Wwitamy na pokładzie
  • Patrycja Stenkawłaśnie podpisał Manifest
  • Magda Tomaszewskajest z nami
  • Andrius Milinavičiusdołączył do nas

4564 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się