Inkubator Talentów

inkubator przedsiębiorczości, startup'y, wsparcie biznesowe, crowdfunding, edukacja

Jeżeli chcesz prowadzić biznes, chcesz korzystać z udogodnień dla młodego biznesu, musisz poznać ofertę Inkubatora Talentów. Dzięki nam uzyskasz możliwość dzielenia się doświadczeniem z innymi, zdobywania nowych umiejętności, nawiązywania relacji biznesowych, minimalizowanie kosztów, szukania inwestorów, wspólników lub pracowników do firmy. Tylko zaistnienie w naszej społeczności biznesowej oferuje takie korzyści i przyspiesza rozwój projektu biznesowego.

Dlatego Inkubator Talentów to miejsce gdzie ludzie mogą poznawać siebie i swoje potrzeby, odkrywać talenty i je rozwijać.
Tworzymy na Mazowszu miejsca przyjazne biznesowi. Każdy kto chce założyć swój StartUp przy minimalnych kosztach początkowych może zacząć realizować swój pomysł. Wszystkie udogodnienia jakie oferujemy są oferowane w 3 pakietach:
- Edukacja
- StartUp
- Rozwój
Jeżeli dopiero zaczynasz swój pierwszy biznes lub karierę zawodową to Inkubator Talentów jest świetnym miejscem aby rozwinąć skrzydła i podążać drogą sukcesu. Zdobędziesz wiele praktycznych umiejętności, poznasz ciekawych i ambitnych ludzi oraz nabierzesz cech osoby przedsiębiorczej. Każdy uczestnik rozpoczynając projekt napotyka różne problemy i wyzwania, które kształtują osobowość i ukierunkowują na konkretną specjalizację zawodową. Korzyści jakie płyną z obecności w Inkubatorze są olbrzymie i indywidualne dla każdego uczestnika. Poznając siebie, poznajesz swoje mocne i słabe strony, uczysz się i nawiązujesz nowe kontakty.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tomasz Kleczkowskiwłaśnie dołączył
  • Tomaszwłaśnie podpisał Manifest
  • Kaja Kuczynskadołączył do nas
  • MOHAN RAJwitamy na pokładzie
  • Krzysztof Wjest z nami
  • Patrycja Stenkadziękujemy za podpisanie
  • Magda Tomaszewskawłaśnie dołączył
  • Andrius Milinavičiuswłaśnie podpisał Manifest

4564 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się