Inkubator Technologiczny

Od innowacji do rozwoju

Misją działalności Inkubatora Technologicznego jest zwiększenie konkurencyjności miasta i regionu poprzez kształtowanie klimatu dla innowacyjności i przedsiębiorczości.

Do zadań Inkubatora Technologicznego należy, m.in.: inkubowanie firm rozpoczynających działalność i zapewnienie usług wsparcia dla innowacyjnych firm; działania informacyjne, szkoleniowe doradcze w zakresie promocji innowacyjności i transferu technologii w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw; wynajem powierzchni biurowej oraz udostepnienie wyposażenia laboratoryjno-produkcyjnego rozwijającym się firmom; zarządzanie terenami inwestycyjnymi, przeznaczonymi dla firm technologicznych w fazie ekspansji na wspieranie rozwoju przedsiębiorstw; podejmowanie projektów i przedsięwzięć służących realizacji statutowych zadań, zapewnieniu ich finansowania itp. wykonywanie usług produkcyjnych i laboratoryjnych na rzecz osób i przedsiębiorstw zainteresowanych ofertą ITSTW w tym zakresie, zarządzanie obiektami i urządzeniami powierzonymi Inkubatorowi przez właściciela w ramach umów operatorskich; aktywne uczestniczenie we własnych i zewnętrznych projektach klastrowych, zgodnych ze strategicznymi celami ITSTW.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Marcin Żurowiczdziękujemy za podpisanie
  • Bartłomiej Kudełkawłaśnie podpisał Manifest
  • Kashif Naeemdołączył do nas
  • Piotr Poddębniakwłaśnie dołączył
  • Grzegorz Rejowskijest z nami
  • Rafał Froniawitamy na pokładzie
  • Mikołaj Roszakdziękujemy za podpisanie
  • Gultekin cirikwłaśnie podpisał Manifest

4673 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się