AIP Seed Capital

Fundusz inwestycyjny

inwestuje w najlepsze, polskie start-upy

AIP Seed Capital to fundusz kapitału zalążkowego działający przy sieci Inkubatorów AIP

Pierwsza edycja AIP Seed Capital została zakooczona 50 inwestycjami w startupy z Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Przez ponad 5 lat udało nam się podjąć 95 decyzji inwestycyjnych. Naszym celem jest stworzenie warunków do rozwoju pomysłów biznesowych opartych na innowacyjnych rozwiązaniach, poprzez udzielenie wsparcia kapitałowego w nowoutworzone spółki. Strategia AIP Seed Capital zakłada wsparcie w pierwszej kolejności idei biznesowych z obszaru: biotechnologii, chemii, medycyny, OZE/ochrony środowiska oraz IT/ICT. Nasze spektrum zainteresowań jest szerokie i obejmuje również elektronikę czy usługi z elektronicznym kanałem sprzedaży. To co wyróżnia nas spośród podobnych instytucji to szybkość i prosty model działania. Dodatkową wartość dla start-upów, które decydują się na współpracę z nami, wnosi ekosystem Polski Przedsiębiorczej. Firmy, które pozyskały środki inwestycyjne mogą korzystać z programu akceleracji AIP Seed Capital.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Ren tandołączył do nas
  • MARCIN HARLAjest z nami
  • Jakob Frickewłaśnie podpisał Manifest
  • Yang Yangwłaśnie dołączył
  • jefddwitamy na pokładzie
  • Slawomir Gleboczykdziękujemy za podpisanie
  • Adrian Sykaładołączył do nas
  • Mieczysław Kurzelajest z nami

4215 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się