Arkley – Akcelerator VC

Fundusz inwestycyjny

Private smart funding

Jesteśmy funduszem VC inwestującym wyłącznie prywatne środki za mniejszościowe pakiety udziałów. Specjalizujemy się w inwestycjach w spółki z obszaru Hardware.

Arkley VC to fundusz specjalizujący się w inwestowaniu w projekty z obszaru hardware. Wspieramy firmy znajdujące się na wczesnym etapie rozwoju, umożliwiając im szybką ekspansję w Polsce i na globalnych rynkach. Arkley to zespół doświadczonych przedsiębiorców i managerów, przez lata zbudowaliśmy sieć partnerów biznesowych, którzy pomagają naszym spółkom rozwijać biznes w Europie i USA, także w charakterze mentorów. Do tej pory zainwestowaliśmy w pięć spółek: Zmorph, Bivrost, Tespack, Lovely oraz Robo Wunderkind. Naszą najbardziej rozpoznawalną spółką jest ZMorph - wrocławski producent drukarek 3D. Jego wartość w ciągu dwóch lat wzrosła kilkunastokrotnie, a same drukarki sprzedawane są już w ponad 40 krajach na całym świecie.
Posiadamy również program akceleracyjny Arkley Launchpad, który składa się z dwóch części: operacyjnej oraz inwestycyjnej. Podczas trwania akceleracji pragniemy podzielić się doświadczeniem oraz siecią kontaktów Arkley. W zależności od etapu, na którym znajduje się startup możemy zaoferować pomoc przy : rozwoju produktu (prototypownie w CEE), produkcji (producenci w Chinach), sprzedaży (USA oraz Europa) oraz przy pozyskaniu inwestycji.

Arkley jest również organizatorem Hardware Massive. Hardware Massive zrzesza globalne startupy z obszaru hardware ze światem biznesu. Do tej pory organizowaliśmy trzy edycje wydarzenia. Pierwsza edycja miała miejsce w San Francisco, dwie kolejne miały miejsce w Warszawie. Ostatnia edycja wydarzenia była ogromnym sukcesem, zgromadziła 400 gości oraz 40 startupów, które prezentowały się w Demo Room.

CEO Arkley VC - Piotr Wąsowski - jest jednym z najdłużej funkcjonujących Business Angels w Polsce, z branżą związany od ponad 20 lat. Kapitalizacja spółek które wyprowadzał na giełdę to około 150 mln złotych.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Laura Monikowskadziękujemy za podpisanie
  • elinawitamy na pokładzie
  • Dominika Kaczanjest z nami
  • Daniel Krysztofiakdołączył do nas
  • Csongor Biáswłaśnie dołączył
  • Artur Sushawłaśnie podpisał Manifest
  • Marcin Danieckidziękujemy za podpisanie
  • Victoriawitamy na pokładzie

4716 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się