data-ventures

Fundusz inwestycyjny

Data Ventures jest firmą venture capital skoncentrowaną na obszarze big data.

Inwestujemy w sektory: analiza danych, fintech, cyberbezpieczeństwo oraz SaaS. Naszą misją jest wspierać przedsiębiorców technologicznych w zmienianiu świata poprzez lepsze rozumienie otaczających nas danych. Prowadzimy globalną politykę inwestycyjną z koncentracją na obszarze środkowo-europejskim. Siłą naszej firmy jest mocny zespół operacyjny oraz długoterminowa perspektywa inwestycyjna.

Nasza strategia opiera się na inwestowaniu w skoncentrowane portfolio Spółek na wczesnym etapie rozwoju, których działalność opiera się na sektorze B2B oraz które wykorzystują oprogramowanie do budowania przewagi konkurencyjnej. Jesteśmy aktywnie zaangażowani w działalność operacyjną w obszarach: rozwoju produktu, zintegrowanej sprzedaży i marketingu, technologii big data oraz "roll-outu" biznesu na rynkach zagranicznych. Staramy się równocześnie wspierać proces wymiany najlepszych praktyk w ramach Spółek w naszym portfelu, jak również poszukujemy efektów synergii pomiędzy naszymi inwestycjami.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Mariusz Lachwłaśnie dołączył
  • Joanna Mariadziękujemy za podpisanie
  • Andrii Kurhanskyijest z nami
  • Grzegorz Milczarekwitamy na pokładzie
  • Ewelina Olszewskawłaśnie podpisał Manifest
  • Bartosz Liszkowskidołączył do nas
  • Dawid Kwaśnicawłaśnie dołączył
  • Aleksandra Szulcdziękujemy za podpisanie

4648 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się