European Venture Investment Group (EVIG)

Fundusz inwestycyjny

Dobry zespół to podstawa każdego biznesu

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się funduszem inwestycyjnym typu seed capital. Wywodzimy się z Europejskiego Centrum Doradztwa Finansowego – lidera w zakresie doradztwa dla małych i średnich przedsiębiorstw. Inwestujemy w projekty na wczesnym etapie rozwoju oraz dojrzałe podmioty planujące ekspansję lub rozwój nowych produktów.

Dzięki szerokim kontaktom biznesowym i naszemu doświadczeniu oferujemy znacznie więcej niż wsparcie finansowe. Zapewniamy kompleksową pomoc na każdym etapie realizacji przedsięwzięcia. Wielokrotnie tworzyliśmy przedsiębiorstwa od podstaw. Wiemy, że składa się na to wiele działań jak poszukiwanie dodatkowych źródeł finansowania, rekrutacja zespołu, planowanie zdrowego i budżetu i cash-flow oraz praktyczna umiejętność zarządzania firmą i działania na rynku.

Ponieważ Państwa sukces, to nasz sukces, chętnie podzielmy się zgromadzoną przez lata naszej działalności wiedzą i umiejętnościami. Gwarantujemy doradztwo i mentoring podczas kluczowych decyzji, jak i w codziennej działalności. O naszej skuteczności świadczą liczne sukcesy i zaufanie, jakim obdarzyli nas nasi partnerzy.

Wiemy, że każdy projekt ma szansę na powodzenie. Kluczem do niego jest wiedza na temat tego, w jaki sposób wykorzystać posiadany potencjał aby wyróżnić się na rynku. Inwestujemy nie tylko w firmy, ale przede wszystkim w ludzi. Szukamy osób, które wierzą w swoje wizje i są gotowe w pełni zaangażować się w ich realizację.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Ren tanwitamy na pokładzie
  • MARCIN HARLAjest z nami
  • Jakob Frickedziękujemy za podpisanie
  • Yang Yangdołączył do nas
  • jefddwłaśnie podpisał Manifest
  • Slawomir Gleboczykwłaśnie dołączył
  • Adrian Sykaławitamy na pokładzie
  • Mieczysław Kurzelajest z nami

4215 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się