experior-venture-fund

Fundusz inwestycyjny

Wspieramy firmy w osiągnięciu maksimum potencjału

Fundusz inwestycyjny Experior Venture Fund (EVF) wspiera kapitałowo i operacyjnie firmy z dużym potencjałem wzrostu. Inwestujemy kwoty do 12 mln PLN per spółka.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszego zespołu pomagamy przedsiębiorstwom wykorzystać w pełni ich potencjał oraz osiągnąć ponadprzeciętne zwroty.
Fundamentem naszej strategii inwestycyjnej jest współpraca z przedsiębiorcą - jesteśmy inwestorem, który oferuje aktywne wsparcie strategiczne i operacyjne właścicielom i
zespołom zarządzającym w celu maksymalizacji wartości biznesu. Pomagamy przy budowie strategii ekspansji w Polsce i za granicą oraz w procesach pozyskania finansowania,
współtworzymy sieci kontaktów biznesowych oraz wspieramy strategie komercjalizacji produktów lub usług.
Obecnie w naszym portfelu znajdują się m.in. takie spółki, jak XTRF, Zencard, Tourmedica, Fuero Games, Algolytics, Inex System, WeGirls Dr Omnibus czy iTaxi.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Mariusz Lachdziękujemy za podpisanie
  • Joanna Mariawłaśnie dołączył
  • Andrii Kurhanskyiwłaśnie podpisał Manifest
  • Grzegorz Milczarekdołączył do nas
  • Ewelina Olszewskajest z nami
  • Bartosz Liszkowskiwitamy na pokładzie
  • Dawid Kwaśnicadziękujemy za podpisanie
  • Aleksandra Szulcwłaśnie dołączył

4648 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się