FindFunds.pl

Crowdfunding

Małe inwestycje tworzą wielkie biznesy

FindFunds.pl jest platformą crowdfundingu udziałowego, oferującą każdemu możliwość prostego i szybkiego inwestowania w spółki na wczesnym etapie rozwoju, w sposób dostępny dotąd tylko dla profesjonalnych inwestorów jak fundusze VC czy PE.

FindFunds.pl oferuje startupom możliwość pozyskania kapitału na rozwój od wielu inwestorów, a ponadto jest doskonałym narzędziem, które można wykorzystać do celów marketingowych i promocyjnych pozwalających dotrzeć z produktem do szerokiego grona potencjalnych klientów.
FindFunds.pl pozwala zwalidować biznes na wczesnym etapie rozwoju bez ponoszenia ryzyka finansowowego, co oznacza że za pośrednictwem kampanii możesz zweryfikować czy rynek wycenia spółkę na przyjetym w kampanii poziomie. Poprzez przeprowadzanie kolejnych kampanii stopniowo można zwiększać wycenę spółki, sukces każdej będzie potwierdzał że rynek pozytywnie odbiera spółkę.

Dbamy o bezpieczeństwo transkacji i jakość prezentowanych spółek, czuwamy nad realizacją przez spółki planów inwestycyjnych, na które pozyskały środki od inwestorów w ramach kampanii. Ze spółkami, które są chętne przeprowadzić u nas kampanię, dzielimy się swoją wieloletnią wiedzą i doświadczeniem zdobytym w spółkach kapitałowych pełniąc funkcje zarządcze i kontrolne, kancelariach prawnych, u Autoryzowanego Doradcy Rynku NewConnect, domach maklerskich, funduszach inwestycyjnych czy inkubatorach, zapewniając im wsparcie na każdym etapie kampanii.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Lucien Boddaertdziękujemy za podpisanie
  • Adrian Lendzionjest z nami
  • Daniel Kaluzawitamy na pokładzie
  • Mariusz Bednarzdołączył do nas
  • Joanna Jazienickawłaśnie podpisał Manifest
  • Kajetan Wuttkowskiwłaśnie dołączył
  • roy komurcudziękujemy za podpisanie
  • Oluwatobi Adeyemijest z nami

4182 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się