Gildia Aniołów Biznesu

Angel corporate

Zajmujemy się znajdywaniem innowacyjnych pomysłów na biznes lub firm we wczesnych fazach rozwoju i kojarzeniem ich z aniołami biznesu.

Naszą misją jest wspieranie innowacyjnych inicjatyw rynkowych poprzez pozyskiwanie doświadczonych i odpowiedzialnych biznesowo inwestorów o wyróżniającej się reputacji na rynku. Ułatwiamy inwestorom prywatnym dokonywania inwestycji w innowacyjne przedsięwzięcia poprzez znajdywanie ich na rynku i przygotowanie samych aniołów biznesu do procesu inwestycyjnego. Pomagamy również przedsiębiorcom w napisaniu biznes planu i pozyskaniu kapitału na inwestycje od aniołów biznesu. Zależy nam na ambitnych pomysłach na biznes, które mają potencjał wysokiego wzrostu. Nie mamy żadnych preferencji biznesowych. Przyjmujemy zgłoszenia ze wszystkich branż. Do Gildii Aniołów Biznesu starannie wybraliśmy grupę zaufanych inwestorów. Są nimi przedsiębiorcy z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem i znakomitą reputacją w środowisku biznesowym.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Ren tanjest z nami
  • MARCIN HARLAwłaśnie podpisał Manifest
  • Jakob Frickedziękujemy za podpisanie
  • Yang Yangdołączył do nas
  • jefddwitamy na pokładzie
  • Slawomir Gleboczykwłaśnie dołączył
  • Adrian Sykałajest z nami
  • Mieczysław Kurzelawłaśnie podpisał Manifest

4215 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się