green ventures

Fundusz inwestycyjny

We create future with passion

Green Ventures oferuje system kompleksowego wsparcia przedsiębiorców z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Zapewniamy zarówno finansowanie i współfinansowanie („smart money”) innowacyjnych projektów w fazie seed, jak również profesjonalne wsparcie w ich realizacji – od pomysłu do produkcji seryjnej. Wiemy, że wykorzystanie potencjału tkwiącego w sektorze MŚP w Polsce jest kluczem do konkurencyjnej pozycji krajowej gospodarki na świecie. Wspierając Twój pomysł, otwieramy szerzej drzwi innowacji.

Wyjątkowość zespołu Green Ventures polega na łączeniu wiedzy i doświadczenia z pasją. Nad projektami innowacyjnymi pracują specjaliści ekonomii, prawa, finansów, venture capital oraz komercjalizacji technologii przy eksperckim wsparciu uznanych badaczy wiodących ośrodków naukowych. Żadnego etapu tworzenia projektów nie pozostawiamy w rękach przypadku, ponieważ ich sukces zależy od profesjonalnego przygotowania każdego z poziomów realizacji. Pasjonują nas wyzwania w obszarze zaawansowanych technologii, dla których możemy kreować nieszablonowe rozwiązania, a jedyną oceną naszej pracy jest jej efektywność.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Agnieszka Żukowskawłaśnie podpisał Manifest
  • Piotr Stanerawłaśnie dołączył
  • Man Leedziękujemy za podpisanie
  • Iana Kaskojest z nami
  • Kamila Michockadołączył do nas
  • Silvia Fierrowitamy na pokładzie
  • JAE-IL KIMwłaśnie podpisał Manifest
  • Aleksandra Wyciskwłaśnie dołączył

4526 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się