Hedgehog Fund

Fundusz inwestycyjny

Inwestujemy w projekty na wczesnym etapie rozwoju, posiadające już jednak, jako minimum, funkcjonujący prototyp i/lub pierwszych klientów

Jesteśmy ludźmi, którzy wiedzą jak prowadzić biznes, żeby odniósł sukces. Tą wiedzą i doświadczeniem chcemy dzielić się z tymi, w których projekty inwestujemy. Od chwili zainwestowania w projekt staramy się aktywnie wspierać przedsiębiorców. Pozwala to na nawiązanie bliższych więzi, zrozumienie potrzeb przedsiębiorców i szybszą reakcję na pojawiające się potrzeby. Inwestujemy w projekty na wczesnym etapie rozwoju, posiadające już jednak, jako minimum, funkcjonujący prototyp, zbudowaną platformę, opracowaną technologię i/lub pierwszych klientów. Istotne jest, aby dany projekt demonstrował potencjał wzrostu, był skalowalny lub miał szansę konkurowania lub bycia przejętym przez liderów w danej branży. Inwestujemy maksymalnie do 1 mln PLN w zamian za udziały mniejszościowe. W zależności od przyjętych strategii wyjścia zakładamy kolejne wejścia kapitałowe i kontynuację inwestycji w kolejnych etapach rozwoju danego projektu. Nie jest to jednak wymagane. Fundusz powstał w połowie 2012 roku z inicjatywy partnerów będących współwłaścicielami lub zarządzającymi np. takimi firmami jak: Grupa Pracuj (właściciel m.in. portalu www.pracuj.pl ), Benefit Systems (właściciel m.in. takich produktów jak karty Multisport www.benefitsystems.pl ) oraz kilku aniołów biznesu.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Mariusz Lachdołączył do nas
  • Joanna Mariawłaśnie dołączył
  • Andrii Kurhanskyiwłaśnie podpisał Manifest
  • Grzegorz Milczarekjest z nami
  • Ewelina Olszewskawitamy na pokładzie
  • Bartosz Liszkowskidziękujemy za podpisanie
  • Dawid Kwaśnicadołączył do nas
  • Aleksandra Szulcwłaśnie dołączył

4648 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się