INNOventure jest funduszem inwestycyjnym, którego celem jest wsparcie naukowców, wynalazców i inżynierów w rozwijaniu ich projektów

Wspólny projekt Krakowskiego Centrum Innowacyjnych Technologii INNOAGH, SATUS Venture raz Funduszu Zalążkowego Krakowskiego Parku Technologicznego. Głównymi celami projektu są: ● Stworzenie dla naukowców warunków sprzyjających komercjalizacji projektów badawczych, poprzez wsparcie w zakresie prawnych aspektów przenoszenia własności intelektualnej, z akceptacją Uczelni. ● Przedstawienie naukowcom zrozumiałej i transparentnej ścieżki komercjalizacyjnej dla projektów naukowo-badawczych, oraz potencjalnych korzyści finansowych z tym związanych, skłaniających ich do uwzględnienia potencjału komercjalizacyjnego przy wyborze tematów badawczych. ● Przygotowanie dla inwestorów komercyjnych typu VC dobrze przygotowanych i zwalidowanych rynkowo projektów biznesowych, opartych o wytworzony w ramach prac naukowo-badawczych kapitał intelektualny.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Pavol Salydołączył do nas
  • Katarzyna Kuczyńskawłaśnie podpisał Manifest
  • Wioleta Wojtczakwitamy na pokładzie
  • Philip Brasiljest z nami
  • Dominik Mikolaszekwłaśnie dołączył
  • Tomasz Marcinekdziękujemy za podpisanie
  • Sejlordołączył do nas
  • DANIEL JANICAwłaśnie podpisał Manifest

2155 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się