Fundusz wspierający rozwój

Jesteśmy niezależnym funduszem wspierającym rozwój polskich przedsiębiorstw. Poszukujemy projektów, które z powodzeniem uplasowały na rynku swój produkt i wygenerowały pierwsze przychody, a których głównym ograniczeniem rozwojowym jest brak środków finansowych na dalszy rozwój. Inwestujemy kwoty od miliona złotych obejmując mniejszościowe udziały. Reprezentujemy wyłącznie prywatny kapitał, co daje nam dużą elastyczność i możliwość łączenia naszych środków z różnorodnymi formami wsparcia publicznego. Poza produktem i rynkiem sprzedaży najistotniejszym dla nas czynnikiem sukcesu są ludzie – cenimy odpowiednio zmotywowane zespoły o wysokich kompetencjach. Inwestujemy w projekty reprezentujące pełen przekrój branż, od najnowszych technologii do dojrzałych segmentów rynku. W naszej filozofii inwestycyjnej za czynnik decydujący uznajemy innowacyjność produktu, niekoniecznie wynikającą z zaawansowania technologicznego ale również z nowego zastosowania istniejących rozwiązań.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Andrii Kurhanskyidziękujemy za podpisanie
  • Grzegorz Milczarekdołączył do nas
  • Ewelina Olszewskajest z nami
  • Bartosz Liszkowskiwłaśnie dołączył
  • Dawid Kwaśnicawłaśnie podpisał Manifest
  • Aleksandra Szulcwitamy na pokładzie
  • Aleksander Szepczyńskidziękujemy za podpisanie
  • Piotr Plachadołączył do nas

4646 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się