knowledgehub

Fundusz inwestycyjny

Innowacyjny Fundusz Venture Capital

KnowledgeHub to Fundusz Venture Capital inwestujący w nowoczesne rozwiązania technologiczne we wczesnej fazie rozwoju (start-up). Fundusz wspiera innowacyjne projekty o wysokim potencjalne rynkowym na etapie finansowania, zarządzania i szybkiego wzrostu wartości. KnowledgeHub specjalizuje się w rozwoju kompetencji inwestorskich w obszarze Digital Marketingu, wpierając spółki Funduszu w budowaniu i utrzymywaniu przewagi konkurencyjnej. Jednym z głównych celów KnowledgeHub jest stworzenie najszerszego portfela produktów i usług reklamowo-mediowych, który dzięki synergii spółek zagospodaruje wszystkie obszary Digital Marketingu.

KnowledgeHub w swojej działalności biznesowo-inwestycyjnej dysponuje kontaktami, know-how i doświadczeniem w zakresie zarządzania strategicznego, operacyjnego, finansowego oraz marketingu, sprzedaży i promocji. Eksperci i praktycy KnowledgeHub aktywnie uczestniczą w rozwoju spółek i nowych projektów technologicznych poprzez mentoring oraz consulting.

KnowledgeHub oprócz inwestycji w wyjątkowych i kreatywnych ludzi, inwestuje w wiedzę, która jak mawiał Benjamin Franklin „zawsze przynosi największe zyski”. Nazwa Funduszu, która jest połączeniem słów Knowledge i Hub wpisuje się w działania wspierające inwestowanie, szerzenie wiedzy eksperckiej, edukację rynku oraz rozwój przedsiębiorczości. KnowledgeHub wspiera 23 niezależne spółki współdziałające na zasadzie synergii.

Komplementarne portfolio Funduszu, dzięki unikalnym know-how oraz doświadczeniu we wszystkich obszarach Digital Marketingu, daje grupie KnowledgeHub przewagę konkurencyjną i pozwala na prowadzenie efektywnych kosztowo działań w dziedzinach: social media, Big Data, RTB, e-mailing, video, mobile, SEM i SEO. Spółki portfelowe KnowledgeHub wyprzedzają rynek, tworząc i rozwijając własne technologie oraz łańcuch powiązań rynkowych w ramach grupy reklamowo-mediowej.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Mariusz Lachwłaśnie podpisał Manifest
  • Joanna Mariadołączył do nas
  • Andrii Kurhanskyiwitamy na pokładzie
  • Grzegorz Milczarekdziękujemy za podpisanie
  • Ewelina Olszewskawłaśnie dołączył
  • Bartosz Liszkowskijest z nami
  • Dawid Kwaśnicawłaśnie podpisał Manifest
  • Aleksandra Szulcdołączył do nas

4648 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się