Luma Ventures

Fundusz inwestycyjny

Charakteryzujemy się silnym, pozafinansowym wsparciem inwestycji

Luma Ventures jest funduszem inwestującym w firmy budujących wartość biznesową dzięki nauce o danych niezależnie od branży oraz modelu biznesowego.

Luma Ventures to fundusz skupiający się na projektach, które oferują produkty lub rozwiązania oparte na budowaniu wartości biznesowej dzieki nauce o danych. Inwestujemy w start-upy będące na etapie wczesnego wzrostu, które swoje zapotrzebowanie kapitałowe określają między 0,75M a 2M Euro. Wspieramy firmy niezależnie od branży czy modelu biznesowego. Potencjalnych celów inwestycyjnych szukamy nie tylko w Polsce ale w całej Europie Środkowo-Wschodniej.

Wierzymy, że wsparcie pozafinansowe to szczególna wartość dla działalności spółek portfelowych. Nasze zdywersyfikowane doświadczenie, wiedza czy kontakty biznesowe pozwalają na wspólne wypracowywanie lepszych rozwiązań i zwiększają prawdopodobieństwo sukcesu przedsięwzięcia.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Marcin Żurowiczdołączył do nas
  • Bartłomiej Kudełkadziękujemy za podpisanie
  • Kashif Naeemwitamy na pokładzie
  • Piotr Poddębniakwłaśnie podpisał Manifest
  • Grzegorz Rejowskiwłaśnie dołączył
  • Rafał Froniajest z nami
  • Mikołaj Roszakdołączył do nas
  • Gultekin cirikdziękujemy za podpisanie

4673 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się