Powrót

Kto zawojuje Azję? Jest okazja


23 maja 2016

1 komentarz

Marzy Ci się sukces na wielkim rynku? Przejdź do działania. Jest szansa, żeby pokazać się w Korei Południowej. Wszystkie koszty wyjazdu pokrywa Koreańskie Centrum Innowacji KIC Europe. Rekrutacja startupów trwa do 14 czerwca.

Do programu K-Startup Challange organizowanego przez KIC Europe zaproszone są startupy działające w obszarach: IoT, Software, Cloud, bezpieczeństwo teleinformatyczne, 5G, urządzenia smart, UHD, kontent cyfrowy i Big Data. Wyłonionych w preselekcji 80 startupów weźmie udział w tygodniowym pitchingu, który odbędzie się w sierpniu w Seulu.

Uczestnicy zakwalifikowani do wyjazdu będą musieli spakować większe walizki, bo 40 projektów, które pomyślnie przejdą fazę pitchingu, zostanie od razu zaproszonych do trzymiesięcznego akceleratora. Częścią tej fazy programu K-Startup Challange są warsztaty, seminaria i spotkania z największymi azjatyckimi graczami jak Samsung, Hyundai czy LG. Wszystkie koszty uczestników programu akceleracyjnego również pokryje organizator.

Jest jeszcze jedna zachęta od KIC Europe: 20 najlepszych teamów otrzyma nagrody specjalne o łącznej wartości 100 tys. Dolarów.
Kto odważny?
K-Startup

Więcej informacji tutaj: http://kiceurope.eu/k-startup/

Aplikacja do programu tu:  https://www.f6s.com/k-startupgrandchallenge2016/apply

Komentarze Dodaj komentarz Anuluj

Marta

25 maja 2016 o 10:54

Wow, świetna sprawa! Nasz team na pewno weźmie udział – świetnie okazja do zaprezentowania projektu i zawalczenie o środki na rozwój start-up’a 🙂 http://www.userengage.io