Powrót

Domy mediowe otwierają się na startupy – rusza pierwszy w Polsce akcelerator dla MarTechu


24 kwietnia 2018

Brak komentarzy

Działasz na styku marketingu i technologii? Chcesz rozwijać się pod okiem branżowych ekspertów? Nie przegap okazji – tylko do piątku 27 kwietnia możesz zgłosić chęć udziału w pierwszym w Polsce programie akceleracyjnym dla projektów MarTechowych.

[m]spark powstał przy funduszu venture capital KnowledgeHub, który inwestuje w spółki z obszaru digital marketingu. Akcelerator wspiera grupa domów mediowych GroupM (Mindshare, Mediacom i Wavemaker) należąca do koncernu WPP. Jej mentorzy i partnerzy chcą dzielić się w [m]spark swoją wiedzą i doświadczeniem ze świata reklamy i nowych mediów. Stawiają na rozwój i wdrażanie pomysłów dotyczących komunikacji marketingowej.

Eksperci tworzący komitet [m]spark wskażą młodym firmom kierunek rozwoju, aby ich produkty były jeszcze bardziej dopasowane do oczekiwań Klientów agencji. Mentorami wspierającymi startupy będą praktycy digital marketingu, m.in Barbara Sołtysińska, Artur Kurasiński, Michał Brański i Katarzyna Dworzyńska.

Każdy uczestnik akceleratora [m]spark będzie mógł zweryfikować swój model biznesowy, dopasować się do realnych oczekiwań użytkowników, rozpocząć współpracę z klientami domów mediowych zrzeszonych w GroupM.

Najlepszy projekt pierwszej edycji [m]sparku otrzyma nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych. Sesje mentoringowe i szkoleniowe potrwają siedem tygodni, między 7 maja a 22 czerwca. Szczegóły i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie www.mspark.ac.

Komentarze Dodaj komentarz Anuluj

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Dodaj komentarz za pomocą formularza powyżej