Powrót

Ocal świat i zgarnij milion baksów!


6 grudnia 2016

2 komentarze

Jeszcze tylko do 14 grudnia możecie aplikować do konkursu Chivas The Venture. Akcja skierowana jest do startupów, które chcą zmieniać świat, a do wygrania jest okrągły milion dolarów!

Już po raz drugi Chivas wesprze młode biznesy, które poprzez swoją działalność tworzą pozytywną zmianę. Organizatorzy konkursu podkreślają, że milion dolarów, który jest do zgarnięcia, to nagroda finansowa, a nie inwestycja. Oprócz niej uczestnicy konkursu mogą też liczyć na liczne kontakty biznesowe, tygodniowy program mentorski w Oksfordzie i spotkania z lokalnymi ekspertami, którzy pomogą dobrze przygotować się do finałowych prezentacji.

– Zwycięzca polskiej edycji będzie miał wtedy okazję do zaprezentowania swojej firmy w wielkim światowym finale – mówi Marcin Zalewski, Brand Manager Jameson & Chivas.

W zeszłym roku do finału konkursu The Venture zakwalifikował się polski Migam. O kulisach zmagań wiele może powiedzieć Agnieszka Osytek, która reprezentowała Migam w Nowym Jorku.

– To, co najbardziej zaskoczyło mnie w tym konkursie, to wzajemne wsparcie uczestników The Venture – zarówno na etapie regionalnym, jak i globalnym. Nie rywalizowaliśmy ze sobą. Szczerze podziwialiśmy się nawzajem i kibicowaliśmy jeden drugiemu. Bo takiej konkurencji, która tak samo jak ja, chce zrobić  coś dobrego, nie chce się zwalczać, chce się ją wspierać. Ta potrzeba i chęć wzajemnego wsparcia nie skończyła się wraz z końcem finału The Venture – zdradza.

Startującym w konkursie radzi, żeby udział w The Venture wzięły głównie osoby decyzyjne w firmie, bo to znacznie ułatwi wprowadzenienowej wiedzy, która zostaje po szkoleniach, spotkaniach i po samym finale.

– A poza tym, po prostu pozwólcie sobie spojrzeć na to, co robicie z nowej perspektywy i czerpcie z tego garściami. Dzięki temu poczujecie się jak zwycięzcy, nawet jeśli nie wygracie głównej nagrody finansowej – dodaje.

Jeśli macie ochotę powalczyć o okrągły milion dolarów – spróbujcie swoich sił w konkursie Chivas The Venture. Nie ma nic przyjemiejszego, niż zbicie fortuny na zmienianiu świata na odrobinę lepsze miejsce do życia.

Wszystkie informacje o konkursie znajdziecie na stronie Chivas The Venture:

Pamiętajcie, że macie czas tylko do 14 grudnia!

Trzymamy za Was kciuki!

Komentarze Dodaj komentarz Anuluj

Mariusz

12 grudnia 2016 o 15:48

W systemie zaszyliśmy autorski projekt ” Innowacyjny Ład Mieszkaniowy – trzy drogi” z programem „Pierwsze mieszkanie – człowiek mobilny – za nauką i pracą.” Dlatego wystartujemy w tym konkursie. Pozdrawia zespół http://www.townbook.pl

Mariusz

12 grudnia 2016 o 15:43

Zmienianie Świata trzeba zawsze zaczynać od siebie, od swojego kraju. By osiągnąć wymiar globalny, dobrze potem pomyśleć o Europie, przynajmniej tak zrobi Townbook – pierwsza branżowa platforma transakcyjna dla właścicieli nieruchomości i jednocześnie System Franczyzowy dla mobilnych operatorów najmu rynkowego w miastach.