Białogardzki Park Inwestycyjny „Invest-Park”

Idealna lokalizacja dla Twojej firmy

„Invest-Park”, to nowe możliwości wsparcia dla przedsiębiorców planujących uruchomienie lub rozwój działalności produkcyjnej na terenie Polski północno-zachodniej.

Oferujemy wynajem nowych obiektów produkcyjnych oraz sprzedaż w pełni uzbrojonyche terenów inwestycyjnych, w tym także objęte statusem Specjalnej Strefy Ekonomicznej. "Invest-Park" Białogard to spółka powołana przez lokalny samorząd - Miasto Białogard. Jej zadaniem jest znaczne obniżenie kosztów i skrócenie procesu inwestycyjnego. Do Państwa dyspozycji są pracownicy Biura Obsługi Inwestora i zespół wysokiej klasy specjalistów z dziedziny budownictwa przemysłowego, prawa gospodarczego oraz finansów. Naszym zadaniem jest także likwidacja barier w relacjach pomiędzy inwestorem a administracją. Współpraca z Biurem Obsługi Inwestora zapewnia sprawne uruchomienie działalności gospodarczej w regionie oraz jej szybki rozwój.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Marcin Korulczykwitamy na pokładzie
  • David Changwłaśnie podpisał Manifest
  • karol Winieckidołączył do nas
  • Stan Pietrakdziękujemy za podpisanie
  • Laura Monikowskajest z nami
  • elinawłaśnie dołączył
  • Dominika Kaczanwitamy na pokładzie
  • Daniel Krysztofiakwłaśnie podpisał Manifest

4720 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się