Białogardzki Park Inwestycyjny „Invest-Park”

Idealna lokalizacja dla Twojej firmy

„Invest-Park”, to nowe możliwości wsparcia dla przedsiębiorców planujących uruchomienie lub rozwój działalności produkcyjnej na terenie Polski północno-zachodniej.

Oferujemy wynajem nowych obiektów produkcyjnych oraz sprzedaż w pełni uzbrojonyche terenów inwestycyjnych, w tym także objęte statusem Specjalnej Strefy Ekonomicznej. "Invest-Park" Białogard to spółka powołana przez lokalny samorząd - Miasto Białogard. Jej zadaniem jest znaczne obniżenie kosztów i skrócenie procesu inwestycyjnego. Do Państwa dyspozycji są pracownicy Biura Obsługi Inwestora i zespół wysokiej klasy specjalistów z dziedziny budownictwa przemysłowego, prawa gospodarczego oraz finansów. Naszym zadaniem jest także likwidacja barier w relacjach pomiędzy inwestorem a administracją. Współpraca z Biurem Obsługi Inwestora zapewnia sprawne uruchomienie działalności gospodarczej w regionie oraz jej szybki rozwój.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Kaja Kuczynskadziękujemy za podpisanie
  • MOHAN RAJwłaśnie dołączył
  • Krzysztof Wjest z nami
  • Patrycja Stenkadołączył do nas
  • Magda Tomaszewskawłaśnie podpisał Manifest
  • Andrius Milinavičiuswitamy na pokładzie
  • Emil Sariyevdziękujemy za podpisanie
  • Monika Sikorawłaśnie dołączył

4562 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się