Bielski Park Technologiczny Lotnictwa, Przedsiębiorczości i Innowacji

Pomysł + doświadczony partner = sukces

Park Technologiczny systematycznie poszerza skalę działalności, inwestując zarówno w powiększenie i udoskonalenie infrastruktury lotniskowej

Bielski Park Technologiczny jest klasyczną instytucją otoczenia biznesu, której celem jest wspieranie rozwoju firm, poprzez tworzenie warunków do: uruchamiania działalności biznesowej, transferu technologii, prowadzenia działalności naukowo-badawczej i produkcyjnej. Dzielenia się wiedzą i doświadczeniem oraz zapewnienia wsparcia finansowego i logistycznego. Klasyczny nie jest natomiast główny przedmiot działalności firmy, skupiony na wspieraniu rozwoju produkcji i usług lotniczych w obszarze lotnictwa General Aviation, którego system uwarunkowań prawnych mocno w Polsce odbiega od Europejskich i światowych wzorców. Dla przezwyciężenia istniejących w tej dziedzinie przeszkód bardzo pomocne są doświadczenia, wiedza i determinacja, stanowiące wkład kierownictwa firmy w cele związane z jej działalnością. Siły działań upatrują w działaniu zespołowym, stawiając na współpracę i zachęcając do łączenia inicjatyw, by jak najskuteczniej rozwijać konkurencyjność polskiej przedsiębiorczości.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tomasz Kleczkowskiwłaśnie dołączył
  • Tomaszdołączył do nas
  • Kaja Kuczynskawitamy na pokładzie
  • MOHAN RAJdziękujemy za podpisanie
  • Krzysztof Wjest z nami
  • Patrycja Stenkawłaśnie podpisał Manifest
  • Magda Tomaszewskawłaśnie dołączył
  • Andrius Milinavičiusdołączył do nas

4564 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się