Dolnośląski Park Technologiczny „T-Park”

IDEA I TECHNOLOGIE

Dolnośląski Park Technologiczny T-Park to obszar do prowadzenia działalności gospodarczej i inwestowania w działalność opartą na nowoczesnych technologiach,

Cel T-Parku: Podstawowym celem Dolnośląskiego Parku Technologicznego T-Park jest stworzenie warunków dla powstawania i rozwoju przedsiębiorstw, których domeną będzie komercjalizacja osiągnięć naukowych, firm wykorzystujących nowoczesne technologie, adaptujących wyniki prac laboratoryjnych i przyciągających venture capital. Zadania T-Parku: udostępnienie przedsiębiorcom terenów inwestycyjnych dobrze wyposażonych w potrzebną infrastrukturę techniczną, ułatwienia w realizacji inwestycji oraz w uzyskaniu wsparcia finansowego i w wykorzystaniu pomocy publicznej, pomoc przy podejmowaniu i prowadzeniu innowacyjnych przedsięwzięć gospodarczych, kreowanie nowych przedsięwzięć wykorzystujących nowoczesne technologie we współpracy z ośrodkami naukowymi i centrami badawczymi regionu, zapewnienie profesjonalnych i konkurencyjnych usług infrastrukturalnych i pomocniczych, aktywne wspieranie działań w zakresie promocji przedsiębiorstw działających w T-Parku.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Marcin Żurowiczwłaśnie dołączył
  • Bartłomiej Kudełkadołączył do nas
  • Kashif Naeemjest z nami
  • Piotr Poddębniakdziękujemy za podpisanie
  • Grzegorz Rejowskiwitamy na pokładzie
  • Rafał Froniawłaśnie podpisał Manifest
  • Mikołaj Roszakwłaśnie dołączył
  • Gultekin cirikdołączył do nas

4673 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się