Eureka Technology Park

Kreatywna przestrzeń biznesowa

Eureka Technology Park oferuje wynajem nowoczesnych powierzchni biurowych, sal szkoleniowych, konferencyjnych, powierzchni restauracyjnej.

ETP jest nowoczesnym, składającym się z 5 kondygnacji obiektem o powierzchni ponad 5000 m2, dysponującym lokalami biurowymi z dostępem do infrastruktury umożliwiającej prowadzenie badań oraz wdrażanie innowacji. Dodatkowym atutem jest położenie inwestycji na terenie dynamicznie rozwijającej się aglomeracji poznańskiej. ETP znajduje się w niewielkiej odległości od węzła komunikacyjnego Poznań-Zachód (A2/S5/S11). Park naukowo-technologiczny wyróżnia także własne Data Centre. Jest to przemyślane rozwiązanie niosące ze sobą korzyści w postaci efektywnego zarządzania i bezpieczeństwa informacji, niezawodności oraz komfortu. Już wkrótce rezydenci ETP będą mogli skorzystać z usług hostingu i wynajmu oprogramowania. Eureka Technology Park jest partnerem Microsoft oraz Intel.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Mateusz Krogulecdziękujemy za podpisanie
  • Johnjest z nami
  • Alicja Kupczakwłaśnie dołączył
  • adam kruszewskiwłaśnie podpisał Manifest
  • Patrycja Rzucidlodołączył do nas
  • Bartosz Oliwawitamy na pokładzie
  • Michał Bakuładziękujemy za podpisanie
  • Michał Matejkojest z nami

4026 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się