KGHM LETIA Legnicki Park Technologiczny S.A.

Rozwój przedsiębiorczości oraz zapewnienie wsparcia w rozwoju

Oferujemy powierzchnie biurowe z pełnym serwisem, gwarantujące komfort pracy i osiąganie coraz lepszych wyników.

Wyjątkowa atmosfera i unikalna architektura LBC sprzyjają pozyskiwaniu kontraktów i realizowaniu nowych projektów biznesowych. Multimedialne sale gwarantują użytkownikom profesjonalne warunki do spotkań biznesowych i prowadzenia szkoleń firmowych. Wyposażone w najnowszy specjalistyczny sprzęt laboratoria komputerowe pozwalają nam również funkcjonować w obszarach technologii komputerowej. Przedsiębiorcy mogą korzystać także z pracowni rapid prototyping i druku trójwymiarowego. Wewnętrzne atrium Letia Business Center przykryte niezwykłą szklaną kopułą o powierzchni prawie 440 m2 to idealne miejsce na udane koncerty, konferencje naukowe, wystawy, bankiety, recitale i najważniejsze wydarzenia dla miasta i regionu. Jednorazowo możemy gościć 300 osób. Nieustanne dążenie do spełnienia oczekiwań Klientów pozwoliło nam zdobyć ogromne doświadczenie w organizacji dużych spotkań biznesowych i eventów promocyjnych.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Ren tanwłaśnie dołączył
  • MARCIN HARLAwłaśnie podpisał Manifest
  • Jakob Frickedziękujemy za podpisanie
  • Yang Yangwitamy na pokładzie
  • jefdddołączył do nas
  • Slawomir Gleboczykjest z nami
  • Adrian Sykaławłaśnie dołączył
  • Mieczysław Kurzelawłaśnie podpisał Manifest

4215 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się