Krakowski Park Technologiczny

Po sukces przyjdź do Krakowskiego Parku Technologicznego

Instytucja otoczenia biznesu, która od lat skutecznie wspiera rozwój gospodarczy Małopolski.

KPT konsekwentnie rozwijała działalność związaną z funkcjami parku technologicznego. Zaplecze infrastrukturalne (budynek inkubatora technologicznego), dostęp do funduszy UE, zdobyte przez zespół pracowników doświadczenie, umożliwiło przygotowanie oferty usług dla firm technologicznych na każdym etapie rozwoju. Trafiające do KPT przedsiębiorstwa otrzymują wsparcie w postaci zaplecza logistyczno-administracyjnego (powierzchni biurowej oraz obsługi biurowej) oraz doradztwa (prawne, biznesowe, marketingowe, finansowe, patentowe). Dzięki utworzeniu Funduszu Zalążkowego KPT, udało się poszerzyć ofertę parku także o inwestycje typu venture capital. Wkrótce rozpocznie działalność Małopolski Park Technologii Informacyjnych, który uzupełni ofertę KPT dla firm z sektora ICT o usługi laboratorium multimedialnego, data center, living lab oraz showroom.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tomasz Kleczkowskiwłaśnie podpisał Manifest
  • Tomaszwitamy na pokładzie
  • Kaja Kuczynskawłaśnie dołączył
  • MOHAN RAJdziękujemy za podpisanie
  • Krzysztof Wjest z nami
  • Patrycja Stenkadołączył do nas
  • Magda Tomaszewskawłaśnie podpisał Manifest
  • Andrius Milinavičiuswitamy na pokładzie

4564 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się