Kwidzyński Park Przemysłowo – Technologiczny

Masz pomysł na firmę, ale nie wiesz jak ją rozkręcić? To my jesteśmy Twoim rowiązaniem

Misją KPPT jest przyciągnięcie innowacyjnych przedsięwzięć, rozwój przełomowych technologii oraz skupienie w jednym miejscu przedsiębiorczości, wiedzy i kapitału.

KPPT to jednocześnie inkubator przedsiębiorczości z bogatą ofertą instytucji otoczenia biznesu, centrum szkoleniowo – ekspozycyjne oraz kompleksowo uzbrojone tereny inwestycyjne przeznaczone na przedsięwzięcia typu greenfield. Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny to centrum rozwoju innowacji w dziedzinie zielonej energii, obejmujące sektory: badawczy, produkcyjny, usługowy, a także technologii zarządzania energią. Inteligentna infrastruktura Parku pełni zarówno funkcje użytkowe, demonstracyjne jak i badawcze, tworząc unikalne żywe laboratorium odnawialnych źródeł energii: energooszczędne rozwiązania architektoniczne i budowlane zasilane energią słońca, ziemi i wiatru. KPPT aktywnie uczestniczy oraz wspiera wszelkie inicjatywy na rzecz przedsiębiorczości, rozwoju innowacji oraz poszanowania energii i promocji energetyki odnawialnej w regionie.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Mateusz Krogulecjest z nami
  • Johndziękujemy za podpisanie
  • Alicja Kupczakwitamy na pokładzie
  • adam kruszewskidołączył do nas
  • Patrycja Rzucidlowłaśnie dołączył
  • Bartosz Oliwawłaśnie podpisał Manifest
  • Michał Bakułajest z nami
  • Michał Matejkodziękujemy za podpisanie

4026 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się