Park Lifescience Kraków

Ułatwiamy start młodym firmom

Life Science Park jest kompleksem, który zaprojektowano wyłącznie z myślą o stworzeniu optymalnego środowiska dla rozwoju nauk przyrodniczych.

Park LifeScience to kompleks 3 połączonych budynków o łącznej powierzchni 20 tys. m2 zlokalizowany przy ulicy Bobrzyńskiego 14 w Krakowie. Obejmuje on obiekty o zróżnicowanym przeznaczeniu tj. podzielonej modułowo oraz gotowej do dowolnej adaptacji powierzchni dla dużych i średnich przedsiębiorstw oraz - dostępnych w ramach bioinkubatora, zaadaptowanych i wyposażonych - pomieszczeń laboratoryjnych dla małych firm i projektów naukowych. Kluczowe elementy wyróżniające infrastrukturę Parku to: wysoka liczba wymian powietrza, gotowość do wdrożenia standardów BSL-3, GMP i GLP, wzmocnione stropy oraz system przeciwpożarowy oparty na systemie gaszenia mgłą wodną. Oferta usług i badań kontraktowych obejmuje organizację i kierowanie realizacją złożonych projektów badawczych, zlecanych przez firmy z sektora life science lub korzystanie ze sprzętu będącego na terenie Parku LifeScience. Merytoryczny i techniczny zakres usług realizowany jest przez zespoły naukowe tworzone w oparciu o sieci współpracy JCI.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Ren tanwłaśnie podpisał Manifest
  • MARCIN HARLAwłaśnie dołączył
  • Jakob Frickedziękujemy za podpisanie
  • Yang Yangdołączył do nas
  • jefddwitamy na pokładzie
  • Slawomir Gleboczykjest z nami
  • Adrian Sykaławłaśnie podpisał Manifest
  • Mieczysław Kurzelawłaśnie dołączył

4215 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się