Sosnowiecki Park Naukowo-Technologiczny

Zagłebie innowacji

Sosnowiecki Park Naukowo-Technologiczny stwarza korzystne warunki przedsiębiorstwom i instytucjom wsparcia przedsiębiorczości.

Jego misją jest stymulowanie rozwoju gospodarczego Sosnowca i województwa śląskiego poprzez przyciąganie, wspieranie i rozwój innowacyjnych przedsiębiorstw, działających w sektorze nowoczesnych technologii. Celem SPNT jest aktywne uczestnictwo w życiu gospodarczym regionu i miasta, polegające na tworzeniu dogodnych warunków dla jednostek nauki i biznesu do kreowania innowacyjnych rozwiązań oraz nowoczesnych technologii; wsparciu rozwoju regionu oraz kreowaniu nowych, trwałych miejsc pracy, a także transferze wiedzy i komercjalizacji nowoczesnych technologii. Wynajmujemy atrakcyjną powierzchnię biurową na terenie parku. Powierzchnie produkcyjne uzupełniliśmy o przestrzeń na biura i obiekty handlowe. Zobacz pełna informację w zakładce wynajem powierzchni. Sosnowiecki Park Naukowo-Technologiczny współpracuje z władzami Sosnowca, władzami samorządowymi oraz instytucjami i organizacjami lokalnymi, regionalnymi, jak i na terenie całego kraju, które w swoich działaniach mają za zadanie pobudzanie i rozwój przedsiębiorczości, wymianę myśli technicznej oraz szkolenia i prezentowanie osiągnięć regionu.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Marcin Żurowiczwitamy na pokładzie
  • Bartłomiej Kudełkajest z nami
  • Kashif Naeemdziękujemy za podpisanie
  • Piotr Poddębniakwłaśnie podpisał Manifest
  • Grzegorz Rejowskiwłaśnie dołączył
  • Rafał Froniadołączył do nas
  • Mikołaj Roszakwitamy na pokładzie
  • Gultekin cirikjest z nami

4673 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się