Synergy Park

Tereny na miarę potrzeb inwestora

SYNERGY PARK to idealne tereny dla firm z przemysłu, logistyki, produkcji, handlu i usług.

Synergy Park to miejsce dla firm poszukujących terenów dla swoich inwestycji. Tutaj przedsiębiorcy mogą nabyć grunty o powierzchni od 3000 m2 do 30 ha wg swoich potrzeb. Park biznesowo- przemysłowy zlokalizowany jest na terenie gminy Gierałtowice, przy granicy z Gliwicami. Główny atut parku to doskonała lokalizacja w pobliżu węzła autostrad A1 i A4 Gliwice- Sośnica. Synergy Park powstał z inicjatywy spółki KPE Metropolis, która przygotowała te tereny pod potrzeby inwestorów. Gmina Gierałtowice zainteresowane pozyskaniem nowych inwestorów wybudowała drogę komunikującą cały teren parku z drogą DK 44 oraz węzłem Gliwice- Sośnica. Synergy Park to także ważny element rozwoju gminy Gierałtowice, która do tej pory nie miała możliwości przyciagnięcia inwestorów. Nowi inwestorzy Synergy Park to także nowe miejsca pracy, przede wszystkim, dla mieszkańców gminy.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Iwona D.właśnie dołączył
  • Julia Gifforddziękujemy za podpisanie
  • Łukasz Łozińskijest z nami
  • Arek Andrzejewskidołączył do nas
  • Agnieszka Żukowskawłaśnie podpisał Manifest
  • Piotr Stanerawitamy na pokładzie
  • Man Leewłaśnie dołączył
  • Iana Kaskodziękujemy za podpisanie

4530 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się