Włocławska Strefa Rozwoju Gospodarczego – Park Przemysłowo – Technologiczny

Teren Strefy objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, dzięki czemu skróceniu ulega czas trwania przygotowania inwestycji do realizacji.

Zgodnie z planem miejscowym teren przeznaczony jest pod działalność przemysłową, z dopuszczeniem zabudowy magazynowej oraz usług. Do wyboru przewidziano różne formy zbywania gruntów: sprzedaż, dzierżawa, leasing. Ponadto, Strefa charakteryzuje się bardzo dobrym skomunikowaniem, w tym bezpośrednie połączenie z drogą krajową nr 1 oraz budowanym zjazdem z autostrady A 1 – węzeł „Włocławek Północ”. W pobliżu znajduje się także stacja kolejowa Włocławek- Zazamcze, stacja Brzezie oraz bocznica kolejowa. Włocławska Strefa Rozwoju Gospodarczego - Park Przemysłowo-Technologiczny. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu Miasta Włocławek.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tomasz Kleczkowskidziękujemy za podpisanie
  • Tomaszdołączył do nas
  • Kaja Kuczynskawłaśnie podpisał Manifest
  • MOHAN RAJwłaśnie dołączył
  • Krzysztof Wwitamy na pokładzie
  • Patrycja Stenkajest z nami
  • Magda Tomaszewskadziękujemy za podpisanie
  • Andrius Milinavičiusdołączył do nas

4564 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się