Wrocławski Park Technologiczny

Kreujemy warunki dla wykorzystania naukowego i przemysłowego potencjału Wrocławia

Celem WPT jest kreowanie warunków dla wykorzystania naukowego i przemysłowego potencjału Wrocławia i regionu oraz stymulacja rozwoju zaawansowanych technologii.

Dzięki oferowanemu wsparciu, Wrocławski Park Technologiczny jest idealnym miejscem dla firm chcących produkować lub rozwijać prototypy innowacyjnych produktów, które obarczone są dużym ryzykiem zarówno w fazie przygotowania, jak i w trakcie wprowadzania ich na rynek. Wrocławski Park Technologiczny to kompleks siedmiu nowoczesnych budynków, w których rezyduje ponad 160 firm zatrudniających blisko 1400 wykwalifikowanych pracowników. WPT oferuje dostęp do 10 laboratoriów i prototypowni wyposażonych w najwyższej jakości urządzenia, z których mogą korzystać zarówno rezydenci WPT jak i firmy zewnętrzne. Wrocławski Park Technologiczny posiada bogatą ofertę powierzchni biurowych, produkcyjnych i magazynowych na wynajem, a także laboratoria i prototypownie dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Ponadto WPT dysponuje kompleksem zabudowanych i niezabudowanych działek przemysłowych na sprzedaż. Wrocławski Park Technologiczny ułatwia kontakty przedsiębiorstw z uczelniami wyższymi oraz laboratoriami, co usprawnia przepływ wiedzy pomiędzy sferą nauki i gospodarki oraz stwarza platformę wzajemnej współpracy. Lokalizacja firmy na terenie WPT gwarantuje dostęp do zaawansowanych rozwiązań technologicznych oraz infrastruktury laboratoryjnej na preferencyjnych warunkach, a także służy promocji przedsiębiorstwa oraz jego produktów bądź usług.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Paweł Drygaśwłaśnie dołączył
  • Serhii Lebedyndziękujemy za podpisanie
  • Agatadołączył do nas
  • Kristína Puškášováwitamy na pokładzie
  • Kristina Puškášováwłaśnie podpisał Manifest
  • Ivan Filusjest z nami
  • Ivan Filuswłaśnie dołączył
  • Kacper Grzesiakdziękujemy za podpisanie

2556 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się