YouNick

Człowiek w centrum. Biznes w sercu. Pomoc w rozwoju.

YouNick to wyjątkowy park technologiczny, w którym na pierwszym miejscu jest człowiek. Tutaj twój potencjał łączy się z naszym.

YouNick (Nickel Technology Park Poznań) to pierwszy w Polsce prywatny park technologiczny. YouNick łączy biznes, naukę, technologię, finansowanie i rozwój biznesu z podejściem bliskim potrzebom ludzi w zakresie przestrzeni i usług ułatwiających pracę. Wspieramy Was udostępniając wygodne biura, laboratoria, przestrzenie magazynowe, usługi oraz środki finansowe, doradztwo inwestycyjne, wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu biznesu. YouNick aktywnie wspiera komercjalizację innowacyjnych przedsięwzięć i wyników badań w branży biotechnologicznej, medycznej, IT, chemicznej, ochrony środowiska oraz odnawialnych źródeł energii. Inwestujemy w rozwój i doskonalenie procesów, skupiając się w szczególności na modelowaniu biznesu. Szczególne wysiłki w obrębie rozwoju produktów i usług koncentrujemy przede wszystkim na wypracowaniu unikatowej wartości dla klientów spółek portfelowych. Tylko wówczas, gdy dostarczane rozwiązania i technologie są oparte na rzeczywistych potrzebach człowieka, stanowią dla niego pożądaną wartość, za którą jest gotów zapłacić. Efektem unikalnego na skalę kraju podejścia do procesu inwestycyjnego jest 20 spółek zależnych, odnoszących coraz większe sukcesy w Polsce i za granicą.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Andrii Kurhanskyiwłaśnie podpisał Manifest
  • Grzegorz Milczarekdołączył do nas
  • Ewelina Olszewskawitamy na pokładzie
  • Bartosz Liszkowskijest z nami
  • Dawid Kwaśnicadziękujemy za podpisanie
  • Aleksandra Szulcwłaśnie dołączył
  • Aleksander Szepczyńskiwłaśnie podpisał Manifest
  • Piotr Plachadołączył do nas

4646 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się