Powrót

Pierwsze Spotkanie Grupy Zawodowej Deweloperów już 9 czerwca!


5 czerwca 2017

Brak komentarzy

Nasi politycy bardzo lubią chwalić się sukcesami polskich programistów, ale czy państwo ułatwia Wam rozwój i codzienną pracę? Podczas Pierwszego Spotkania Grupy Zawodowej Deweloperów 9 czerwca w Business Link Zebra zastanowimy się #CoUwieraDewelopera czyli co moglibyśmy zorganizować w Polsce lepiej, żeby regulacje nie tylko nie blokowały, ale wspierały polskich programistów. 

Widzimy, jak sprawnie działają podobne grupy w innych krajach, broniąc i wspierając interesy deweloperów. Chcemy się spotkać, żeby pogadać o tym, czy branża w Polsce jest wystarczająco silna i dojrzała, żeby reprezentować swoje postulaty w zorganizowany sposób. Na pierwsze spotkanie zapraszamy zarówno software house’y, jak i osoby pracujące samodzielnie lub w mniejszych zespołach.

Jako przedsiębiorcy nauczyliśmy się pracować w takich warunkach, jakie mamy. Nie chcemy być ruchem pokrzywdzonych deweloperów, ale na pewno są kwestie, które możemy poprawić, takie jak np. regulacje dotyczące podatku u źródła i w ogóle procedur zatrudniania obcokrajowców, terminy zwroty VAT-u, kwestie zwolnień podatkowych i dofinansowania innowacji polegających na zakupie oprogramowania. Pewnie trochę inne będą postulaty samych programistów jako grupy zawodowej, a inne  software house’ów. Myślę, że warto pogadać i zobaczyć, co da się zrobić – mówi Maciej Cielecki, CEO 10clouds.

Spotkanie poprowadzi Julia K Szopa CEO Startup Poland – organizacji, która na co dzień wspiera interesy polskich przedsiębiorców technologicznych

Startujemy w piątek 9 czerwca o godz. 16.30 w Business Link Zebra przy Mokotowskiej 1
– windą wjedźcie na 12. piętro!

W spotkaniu nie będą uczestniczyć przedstawiciele firm rekrutacyjnych.

Do zobaczenia!

DevCall

Komentarze Dodaj komentarz Anuluj

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Dodaj komentarz za pomocą formularza powyżej