Powrót

Pokażmy im! Nominujemy polskie startupy


5 maja 2016

Brak komentarzy

Nadszedł czas, by pochwalić się dorobkiem europejskich startupów, sylwetkami założycieli i ich pomysłami – przekonują organizatorzy akcji #100EuropeanStartups z Allied for Startups. Mają pomysł: chcą pokazać politykom sto najciekawszych europejskich startupów. Każdy może dodać swoją propozycję. Jest okazja, pokażmy polskie startupowe perełki!

Akcja #100EuropeanStartups już ruszyła. Wśród pierwszej piątki zaprezentowanych biznesów nie ma jeszcze żadnego z Polski. Czas to zmienić! Możecie nominować rodzime startupy, wypełniając formularz na stronie kampanii.

Sto dni startupów
Organizatorzy akcji zauważyli, że europarlamentarzyści często nie potrafią wskazać przykładów startupowych sukcesów z własnych krajów. Tymczasem każdego dnia powstają w naszym środowisku niesamowite i warte uwagi rozwiązania. Dlatego studniowa kampania ma dotrzeć do polityków z konkretem, prezentując każdy wyróżniony startup oddzielnie, przez jeden dzień. W ramach akcji prezentowane są nie tylko same pomysły i biznesy, ale też stojące za nimi zespoły. Dodajmy do nich mocny polski akcent, nominując nasze najciekawsze startupy.

Allied for Startups działa w Brukseli na rzecz usuwania barier i tworzenia rozwiązań optymalnych dla rozwoju startupów w Europie.

Formularz zgłoszenia startupu

Więcej informacji o kampanii

Komentarze Dodaj komentarz Anuluj

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Dodaj komentarz za pomocą formularza powyżej