Powrót

Stało się. Od stycznia działamy w nowym, pięknym biurze. Znajdziecie nas w Business Link Zebra


31 stycznia 2017

1 komentarz

Długo dojrzewałyśmy do decyzji o zmianie siedziby. Wybór nie był łatwy, bo zdążyłyśmy się już zadomowić na Smolnej. Chciałyśmy, aby nowe biuro działało w centrum stolicy, żeby łatwo było do nas wpaść i pogadać. Zależało nam również  na tym, żeby prezentowało się profesjonalnie, a przy tym miało to ulotne, ale kluczowe w przypadku przestrzeni „coś”.  Szukałyśmy długo, aż w końcu wybór padł na Business Link Zebra. Wspaniały widok na Warszawę i wyjście z metra wprost pod drzwi Zebry to był dopiero początek długiej listy atutów, które znalazłyśmy w tym miejscu.

Spodobała nam się atmosfera panująca w przestrzeni coworkingowej Business Link Zebra, w której można spotkać wiele polskich i zagranicznych młodych firm i startupów. Urzekł nas daleki od typowego biurowca kameralny wystrój z wieloma przytulnymi zakamarkami, w których można się schować z laptopem lub zorganizować spotkanie w cztery oczy. Wierzymy, że otoczenie ma znaczenie, a tu po prostu wszyscy czują się trochę jak w domu. Nie bez przyczyny dwukondygnacyjną przestrzeń wspólną od początku nazywamy „salonem”.

Zajmujemy pokój na ósmym piętrze. Wokół nas jest jeszcze sporo wolnych przestrzeni, które – mamy nadzieję – zapełnią się wkrótce startupami. Bussines Link Zebra oferuje niewielkie biura dla zespołów jedno lub kilkuosobowych, a od strony prawnej przyjazne i elastyczne umowy, z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Na hasło: STARTUP POLAND możecie liczyć na 15% zniżkę.

Czekamy na Was! Liczymy, że będziemy mieć Was bliżej siebie, i że będziemy się częściej spotykać we wspólnej przestrzeni, w której pełno jest miękkich foteli i kanap, a nad wszystkim unosi się stratupowy duch i zapach pysznej kawy.

Do zobaczenia w Bussines Link Zebra! Wpadnijcie, zobaczcie, zostańcie.

aj zebra1 aj zebra 2 aj zebra 3 aj zebra 5 aj zebra 4

Komentarze Dodaj komentarz Anuluj

Mariusz

6 lutego 2017 o 14:47

To najlepszy wybór i świetny adres, sam się tam wbieram,gratulacje od zespołu Townbook & Townbooking.