Powrót

Startup Poland lubi FinTech! Naszym partnerem FinTech Trends


12 czerwca 2017

Brak komentarzy

Coraz aktywniej działamy dla startupów oferujących rozwiązania z zakresu usług finansowych, cyberbezpieczeństwa i kryptowalut. Od dziś mamy w tym obszarze jeszcze więcej mocy, dzięki merytorycznemu wsparciu FinTech Trends – organizacji stworzonej przez pasjonatów i ekspertów FinTechu. 

W ramach współpracy Startup Poland z FinTech Trend stawiamy na wymianę wiedzy pomiędzy naszymi organizacjami. Starup Poland chce również aktywnie uczestniczyć w wydarzeniach organizowanych przez FinTech Trends.  Dzięki tej współpracy będziemy aktywnie monitorować rynek w tym obszarze i na bieżąco z tym, co dzieje się na rynku w obszarze cyberbezpieczeństwa, RegTech-u, InsurTech-u, InvesTech-u, płatności i kryptowalut.

Za inicjatywą FinTech Trends stoi dwóch pasjonatów z mocnym doświadczeniem w branży: Radek Wierzbicki – wcześniej The Heart, Elefundi, mBank i Noble Securities oraz Piotr Serwin z doświadczeniem w bankowości inwestycyjnej w Wielkiej Brytanii oraz polskiej firmie prop-tradingowej.

FinTech Trends to oddolna organizacja i społeczność skupiona wokół tematu innowacji dla sektora finansowego. Na spotkania organizowane m.in. w Campus Warsaw oprócz startupów, przychodzą inwestorzy, bankierzy, konsultanci i entuzjaści nowoczesnych rozwiązań usług finansowych. Jeśli interesuje Cię ten obszar, nie przegap wydarzeń organizowanych przez FinTech Trends: to świetne miejsce na networking, łączący profesjonalizm ekspertów z entuzjazmem młodych startupowców. Wszystko odbywa się w nieformalnej atmosferze przy piwie i pizzy.

Więcej informacji o wydarzeniach na stronie: www.fintechtrends.co lub na Facebooku.

FintechTrendsLogo

Komentarze Dodaj komentarz Anuluj

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Dodaj komentarz za pomocą formularza powyżej