01 Gallery

sztuka / vintage

01 Gallery: wirtualny projekt galeryjny.

01 Gallery jest projektem, który skupia się na pracy twórczej w innowacyjnym środowisku, stworzonym w przestrzeni wirtualnej oraz szeroko pojętymi działaniami artystycznymi i wydawniczymi.

01 stawia na podkreślenie głosu artystów. Przestrzeń, którą tworzymy, ma pozwalać artyście na swobodną kreację, często wychodzącą poza medium, w którym dotychczas pracował oraz spojrzenie na wybraną problematykę z innej perspektywy. Galeria poza wyżej wymienionymi projektami, zajmuje się poszukiwaniem innowacyjnych rozwiązań krystalizowania idei. Promujemy sztukę, która do tej pory nie mogła zaistnieć w anachronicznych przestrzeniach nagminnie używanych jako przestrzenie wystawiennicze. Proponujemy miejsce, które dzięki swoistej dla tego medium elastyczności, będzie mogło w pełni współgrać ze stroną ideową prezentowanych projektów.

Zespół

Inwestorzy

0 - 25 000 €
Przed rejestracją

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Andrii Kurhanskyiwłaśnie dołączył
  • Grzegorz Milczarekwitamy na pokładzie
  • Ewelina Olszewskadziękujemy za podpisanie
  • Bartosz Liszkowskiwłaśnie podpisał Manifest
  • Dawid Kwaśnicadołączył do nas
  • Aleksandra Szulcjest z nami
  • Aleksander Szepczyńskiwłaśnie dołączył
  • Piotr Plachawitamy na pokładzie

4646 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się