10 słówek

edukacja

Nowatorski sposób nauki języka obcego

Aplikacja służąca do systematycznego uczenia się się jezyka obcego - 10 słówek dziennie, pogrupowanych w różne kategorie.

Podstawowym założeniem, w oparciu o które została stworzona aplikacja, jest systematyczne uczenie się porcji materiału. Każdego dnia, w ustalonych interwałach czasowych użytkownik poznaje 10 nowych słówek, które przesyłane są na jego telefon wraz z tłumaczeniem oraz przykładem zastosowania w zdaniu. Zdania zostały przygotowane w taki sposób, aby po pierwsze przekazywać treści przydatne tj. takie które będzie można wykorzystać w komunikacji, po drugie, aby wraz ze słownictwem uczyć zastosowania różnych form gramatycznych. Dużą zaletą aplikacji jest możliwość dostosowania do indywidualnych preferencji użytkownika, gdyż każdy może wprowadzić ustawienia zgodnie z własnym planem dnia. Każdego dnia można ustalić sobie dogodną godzinę rozpoczęcia nauki, częstotliwość otrzymywania nowych słówek, a także godzinę zakończenia. Oprócz nauki słownictwa, przewidziana została także możliwość sprawdzenia postępów w nauce – po zakończonej lekcji użytkownik rozwiązuje test – jest to test wyboru.

Zespół

Inwestorzy

0 - 25 000 $
Pre-seed

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Ludwik Szakieldołączył do nas
  • kobiwłaśnie podpisał Manifest
  • Dan Abitbolwłaśnie dołączył
  • Aya Eshdatwitamy na pokładzie
  • Anna Penderdziękujemy za podpisanie
  • Aleksandra Kruczykjest z nami
  • Justyna Sagandołączył do nas
  • Daniel Grabskiwłaśnie podpisał Manifest

3846 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się